«Чорні Чоловічки» звернулися до харків’ян і сепаратистів

02 мая 2015 г., 17:43:00   1034   0

«Чорні Чоловічки» звернулися до харків’ян і сепаратистів

Напередодні свят «Чорні Чоловічки» звернулися до жителів Харкова із закликом до співпраці у боротьбі з ворогом.  

Також бійці пообіцяли не допустити розхитування ситуації у місті та забезпечити безпечне проведення святкових днів. Новину повідомляє «Преса України».

 «Харків’яни, напередодні так званих «травневих свят» всі ми відчуваємо певну тривогу. Всі ми знаємо, з чим це пов’язано: перш за все - це майже рік провокацій із боку проросійських бойовиків у Харкові

Теракти, диверсії, неодноразові побиття харків’ян – все це стало частиною життя міста», - зазначають бійці. «Чорні Чоловічки» пообіцяли всіляко присікати будь-які беззаконня, спрямовані на розхитування ситуації у місті. «Сепаратисти і проросійські виродки, знайте, поки ми в місті, можете навіть і не сподіватися на перемогу! Ваш терор не злякав харків’ян і ми готові чинити опір. Більше того, ми будемо полювати на кожного з вас! Відплата вже не за горами і кожна тварина отримає свій свинець!», - наголошують силовики.

 Окрім того, бійці закликають харків’ян долучатися до боротьби з ворогом. «Український Харків, сьогодні як ніколи ви бачите: війна вже на порозі, вона стукає у ваші будинки. Саме ваша активна позиція стане одним із гарантів нашої спільної перемоги! Вогнем і мечем ми викорінимо ворога!», - зазначають «Чорні Чоловічки». Нагадаємо, у Харкові невідомі особи в чорних костюмах намагалися викрасти активіста комуністичної організації «Боротьба» Дениса Левіна. 

 
 
Джерело: http://uapress.info/uk/
Источник: Все новости от

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте